niemcyholandiabelgia

BUSY NIEMCY HOLANDIA BELGIA

Menu
  • Polska0048 500 447 568

  • Holandia0031 612 314 035

  • Czynnecałą dobę / 24h

Przewozy do Holandii Przysucha - Busy Przysucha - Holandia

Radkar Travel to firma, która posiada długoletnie doświadczenie i duże grono zadowolonych klientów. Firma oferuje przewóz osób i przedmiotów na trasach krajowych jak i międzynarodowych i z roku na rok coraz prężniej się rozwija. Wszystkie busy mają aktualne badania techniczne. Są wyposażone w nowoczesne sprzęty, klimatyzację kilkustrefową, gniazda USB do ładowania – wszystko po to, aby zapewnić pasażerom zarówno bezpieczne jak i najbardziej komfortowe warunki przejazdów. Zapytaj o transport pod numerem telefonu:
0048 500 447 568

Międzynarodowo

Na lini Polska - Zachodnia Europa

Przesyłki

Dostarczamy w ciągu 24h

ładowarka USB

przy każdym siedzeniu

Przewóz osób

we wskazany adres

Wi-fi

zainstalowane w busie

Bezpieczeństwo

zagwarantowe przez profesjonalistów

Czym się wyróżniamy?

To, co nas wyróżnia to ustalony z góry cennik, który zapewnia konkurencyjne na rynku ceny oraz indywidualne podejście do klienta. Relacja z klientem jest dla nas bardzo ważna, więc dysponujemy czynną 24 h przez 7 dni w tygodniu infolinią, gdzie każdy może uzyskać potrzebne mu informacje oraz dowiedzieć się o wszelkie szczegóły oferty czy współpracy. Zapewniamy odbiór pasażerów spod drzwi domu i bezpieczny dojazd do punktu docelowego na terenie kraju jak i zagranicy. Dzięki wykwalifikowanej kadrze kierowców gwarantujemy usługi najwyższej jakości i zapewniamy wygodny i komfortowy przejazd na całej trasie.

Zapraszamy do przejazdu

Organizujemy przejazdy busem do Holandii z Przysuchy oraz z okolicznych lokalizacji: Skrzyńsko, Kolonia, Janików, Promyków, Zawada, Gożdzików, Smogorzów, Marysin, Gaj, Jakubów, Lipno, Kozłowiec, Bociany, Janów, Gwarek, Kuźnica, Zbożenna, Skrzynno, Fryszerka, Wydrzyn, Borkowice, Żuków, Politów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.