niemcyholandiabelgia

BUSY NIEMCY HOLANDIA BELGIA

Menu
  • Polska0048 500 447 568

  • Holandia0031 612 314 035

  • Czynnecałą dobę / 24h

Przewozy do Holandii Skaryszew - Busy Skaryszew - Holandia

Radkar Travel to dynamicznie rozwijająca się i działająca już długi czas firma, która oferuje usługi z zakresu przewozu osób i przedmiotów zarówno na trasach krajowych jak i tych międzynarodowych. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, zapewniamy odbiór spod samego domu i dowóz do wybranego i wskazanego miejsca docelowego. Oferowane przez nas usługi są najwyższej jakości co zapewnia posiadana przez nas flota nowoczesnych busów wyposażonych w klimatyzację, telewizory, gniazdka USB, wygodne fotele tak, aby każdy pasażer miał zapewnione komfortowe i wygodne warunki podróży. Zapytaj o transport pod numerem telefonu:
0048 500 447 568

Międzynarodowo

Na lini Polska - Zachodnia Europa

Przesyłki

Dostarczamy w ciągu 24h

ładowarka USB

przy każdym siedzeniu

Przewóz osób

we wskazany adres

Wi-fi

zainstalowane w busie

Bezpieczeństwo

zagwarantowe przez profesjonalistów

Czym się wyróżniamy?

Najważniejsze jest zadowolenie naszych klientów tak, więc każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie i zapewniamy konkurencyjne ceny na rynku. Każdy może skorzystać z naszej infolinii, która działa 24 h na dobę i udziela informacji dotyczących naszych usług jak i aktualnych ofert. Naszym atutem są także doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni kierowcy, których celem jest bezpieczny i komfortowy przewóz naszych klientów. Największą popularnością z całej bogatej oferty firmy cieszą się przejazdy busem do Holandii.

Zapraszamy do przejazdu

Organizujemy przejazdy busem do Holandii z Opoczna oraz z okolicznych lokalizacji: Wola Załężna, Wygnanów, Karwice, Stużno, Kamienna Wola, Snarki, Gielniów, Augustów, Drzewica, Bukowiec Opoczyński, Libiszów, Kruszewiec, Dęba, Kliny, Gawrony, Antoniówka, Kozenin, Sławno, Zachorzów, Paradyż, Ogonowice, Sitowa, Białaczów, Petrykozy, Gowarczów, Miedzna Drewniana, Miedzna Murowana.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.