niemcyholandiabelgia

BUSY NIEMCY HOLANDIA BELGIA

Menu
  • Polska0048 500 447 568

  • Holandia0031 612 314 035

  • Czynnecałą dobę / 24h

Przewozy do Holandii Kozienice - Busy Kozienice - Holandia

Radkar Travel to prężnie rozwijająca się firma, działająca na rynku już wiele lat, specjalizująca się w międzynarodowym oraz krajowym przewozie osób i przedmiotów. Aby spełnić Państwa oczekiwania i dopasować się do Państwa potrzeb na chwilę obecną dysponujemy flotą nowoczesnych busów wyposażonych we wszystkie niezbędne sprzęty i gwarantujące komfortowy i bezpieczny przejazd. Zapewniamy dojazd w każdy zakątek naszego kraju i nie tylko. Zabieramy spod domu a wysadzamy w miejscu docelowym. Zapytaj o transport pod numerem telefonu:
0048 500 447 568

Międzynarodowo

Na lini Polska - Zachodnia Europa

Przesyłki

Dostarczamy w ciągu 24h

ładowarka USB

przy każdym siedzeniu

Przewóz osób

we wskazany adres

Wi-fi

zainstalowane w busie

Bezpieczeństwo

zagwarantowe przez profesjonalistów

Czym się wyróżniamy?

Naszą główną zaletą jest to że zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Najważniejszy nasz cel to wygodny, bezpieczny i komfortowy przejazd naszych pasażerów. Dzięki doświadczonym kierowcom jesteśmy w stanie to zapewnić i oferować konkurencyjne warunki na rynku.

Zapraszamy do przejazdu

Organizujemy busy do Holandii z miejscowości Kozienice oraz następujących okolicznych lokalizacji: Edwardów, Gębarzów, Gębarzów-Kolonia, Bujak, Chomentów-Puszcz, Chomentów-Socha, Wilczna, Wólka Twarogowa, Wymysłów,Anielin, Antoniów, Bogusławice, Kazimierówka, Kłonowiec-Koracz, Kłonowiec-Kurek, Niwa Odechowska, Odechowiec, Odechów, Zalesie, Chomentów-Szczygieł, Dzierzkówek Nowy, Dzierzkówek Stary, Podsuliszka, Sołtyków, Tomaszów, Kobylany, Makowiec, Maków, Grabina, Huta Kozieniceska, Janów, Maków Nowy, Miasteczko, Modrzejowice.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.