niemcyholandiabelgia

BUSY NIEMCY HOLANDIA BELGIA

Menu
  • Polska0048 500 447 568

  • Holandia0031 612 314 035

  • Czynnecałą dobę / 24h

Busy Puławy - Holandia

Radkar Travel to prężnie działająca już od wielu lat na polskim rynku firma, która świadczy usługi przewozowe i to zarówno przewóz osób jak i przedmiotów na trasach międzynarodowych jak i krajowych. Chcąc być konkurencyjnymi na rynku a także jak najlepiej spełniać wymagania naszych klientów oferujemy dowóz do wskazanego przez Państwa miejsca docelowego jak i odbiór ze wskazanego miejsca np. spod samego domu. Dbamy o to, aby nasi pasażerowie mieli zagwarantowane wygodne i komfortowe warunki jazdy a nasze usługi były na najwyższym poziomie jakości. Takie podróżowanie jest możliwe dzięki naszej flocie bardzo nowoczesnych busów, które posiadają wiele udogodnień, aby zapewnić bezpieczny przewóz. Są to busy wyposażone w wygodne, komfortowe fotele, telewizory, klimatyzację, gniazdka USB, WC oraz przestronne schowki na bagaże. Zapytaj o transport pod numerem telefonu:
0048 500 447 568

Międzynarodowo

Na lini Polska - Zachodnia Europa

Przesyłki

Dostarczamy w ciągu 24h

ładowarka USB

przy każdym siedzeniu

Przewóz osób

we wskazany adres

Wi-fi

zainstalowane w busie

Bezpieczeństwo

zagwarantowe przez profesjonalistów

Czym się wyróżniamy?

Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych klientów. Dbamy o to, aby nasze ceny były atrakcyjne i konkurencyjne na rynku a nasza oferta była bogata. Staramy się podchodzić indywidualnie do każdego i odpowiadać na oczekiwania i potrzeby pasażerów. Każdy może zapoznać się z aktualną ofertą lub promocjami korzystając z naszej infolinii. Udzielamy tam wszelkich niezbędnych informacji o naszej ofercie i usługach. Dużą popularnością wśród tras międzynarodowych cieszą się przejazdy busem do Holandii, a bezpieczny i spokojny przejazd na tak długich trasach jest możliwy nie tylko dzięki naszym nowoczesnym busom, ale także dzięki przeszkolonej, doświadczonej kadrze kierowców.

Zapraszamy do przejazdu

Organizujemy przejazdy busem do Holandii z Puławy oraz w okolicznych lokalizacjach: Bronowice, Góra Puławska, Końskowola, Łęka, Policzna, Borowa, Sadłowice, Bochotnica, Kurów, Gołąb, Gniewoszów, Leokadiów, Żyrzyn, Dęblin, Parchatka, Czarnolas, Zwoleń, Osiny, Nałęczów, Kazimierz Dolny.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.