niemcyholandiabelgia

BUSY NIEMCY HOLANDIA BELGIA

Menu
  • Polska0048 500 447 568

  • Holandia0031 612 314 035

  • Czynnecałą dobę / 24h

Przewozy do Holandii Pionki - Busy Pionki - Holandia

Radkar Travel to działająca już od wielu lat na polskim rynku firma posiadająca duże doświadczenie i stawiająca na wysokiej jakości usługi oraz zadowolenie swoich klientów. Specjalizujemy się w przewozie osób oraz przedmiotów na wielu trasach międzynarodowych oraz na naszych trasach krajowych. Dysponujemy nowoczesną flotą busów, które wyposażone są w klimatyzację, gniazda USB, telewizory, łazienkę oraz komfortowe, wygodne siedzenia. Wszystko po to, aby nasi pasażerowie nawet wielogodzinne podróże spędzali w komfortowych warunkach a po podróży czuli się wypoczęci i zrelaksowani. Zapytaj o transport pod numerem telefonu:
0048 500 447 568

Międzynarodowo

Na lini Polska - Zachodnia Europa

Przesyłki

Dostarczamy w ciągu 24h

ładowarka USB

przy każdym siedzeniu

Przewóz osób

we wskazany adres

Wi-fi

zainstalowane w busie

Bezpieczeństwo

zagwarantowe przez profesjonalistów

Czym się wyróżniamy?

Przede wszystkim staramy się utrzymywać stałe, konkurencyjne ceny, co jest możliwe dzięki optymalizacji kosztów. Do tego każdą ofertę przygotowujemy starannie i rzetelnie wychodząc naprzeciw potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Każdy może też skorzystać z działającej całą dobę infolinii gdzie konsultant udzieli wszystkich niezbędnych informacji dotyczących zarówno przejazdów, rozkładów jak i aktualnych ofert czy promocji. Zatrudniamy tylko doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych kierowców gdyż bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetowe. Cieszymy się, że zdobywając ich zaufanie i zyskując renomę naszych usług ich grono stale się powiększa. Oferta naszej firmy jest bardzo bogata, ale to przejazdy busem do Holandii cieszą się największym powodzeniem.

Zapraszamy do przejazdu

Organizujemy przejazdy busem do Holandii z Pionek oraz w okolicznych lokalizacji: Adolfin, Brzezinki, Brzeziny, Czarna Wieś, Działki Suskowolskie, Jedlnia-Kolonia, Kieszek, Kolonka, Krasna Dąbrowa, Laski, Marcelów, Sokoły, Stoki, Helenów, Januszno, Jaroszki, Jaśce, Sucha, Suskowola, Wincentów, Zadobrze, Augustów, Bieliny, Zalesie, Mireń, Płachty, Poświętne, Żdżary, Jedlnia-Letnisko.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.