niemcyholandiabelgia

BUSY NIEMCY HOLANDIA BELGIA

Menu
  • Polska0048 500 447 568

  • Holandia0031 612 314 035

  • Czynnecałą dobę / 24h

Przewozy do Holandii Białobrzegi - Busy Białobrzegi - Holandia

Radkar Travel to bardzo szybko rozwijająca się firma, z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w międzynarodowym oraz krajowym przewozie osób i przedmiotów. Obecnie dysponujemy flotą nowoczesnych busów wyposażonych we wszystkie niezbędne sprzęty tak aby móc zagwarantować Państwu jak najbardziej komfortowy i bezpieczny przejazd. Nasza firma zapewnia odbiór spod samych drzwi Państwa domu i dojazd do wyznaczonego miejsca docelowego na terenie całego naszego kraju i nie tylko. Zapytaj o transport pod numerem telefonu:
0048 500 447 568

Międzynarodowo

Na lini Polska - Zachodnia Europa

Przesyłki

Dostarczamy w ciągu 24h

ładowarka USB

przy każdym siedzeniu

Przewóz osób

we wskazany adres

Wi-fi

zainstalowane w busie

Bezpieczeństwo

zagwarantowe przez profesjonalistów

Czym się wyróżniamy?

Bardzo ważne jest dla nas indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy i gwarantujemy wygodny, bezpieczny i komfortowy przejazd naszych pasażerów na każdej trasie a dzięki wspaniałej kadrze kierowców jesteśmy w stanie to spełnić oraz być konkurencyjnymi na rynku i oferować usługi najwyższej jakości.

Zapraszamy do przejazdu

Organizujemy przejazdy busem do Holandii z Kozienic oraz z okolicznych lokalizacji: Stawiszyn, Dąbrówka, Brzeźce, Jasionna, Sucha, Leopoldów, Brzeska Wola, Mikówka, Szczyty, Kolonia Brzeźce, Kamień, Okrąglik, Budy Brankowskie, Suski Młynek, Pohulanka, Wojciechówka, Stromiecka Wola, Witaszyn, Jeruzal, Turno, Promna, Falęcice.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.